Samsun’daki Kız Yurtları

Samsun kız öğrenci yurtları hakkında bilgileri web sitemizden paylaşmaktayız. Samsun’daki kız öğrenci yurtları arasında araştırma yapılınca istisnasız en konforlu ve rahat bir yurt olarak önümüze Doğankent Kız Öğrenci yurdu çıkmaktadır. Doğankent Kız Öğrenci Yurdunun benimsediği başlıca vizyonlar;

Öngörü: Doğankent Eğitim ve Konaklama Kurumları, bütün çalışmalarında öngörü ile plan yapar. Plan Alternatiflerini sürekli geliştirir.Kurumda kalan bireylerin proaktif davranarak inisiyatif ve sorumluluk almalarını ve bunu hayatlarının her döneminde yaşamlarında uygulayabilecekleri kazanımlar haline getirmeyi hedefler. Sonuçlardan kurumsal ve bireysel tecrübe edinilmesi ve sağlanılan faydanın herkese uygun olabilecek şekilde gelişmesi ilk önceliklerindendir.

Saygı: Doğankent Eğitim ve Konaklama Kurumları, kurumsal çevresindeki (toplum ve tüm paydaşlar) ve doğal çevresindeki değerlere saygılı ve duyarlıdır. Doğankent tüm organizasyonlarında toplumsal norm ve değerleri öncelikle gözetir. Doğankent, birey hak ve özgürlüklerine inanır ve saygı gösterir, kendi görev alanında bu hak ve özgürlüklerin genişlemesi için çaba gösterir, sürdürülebilirlik ve çevreye saygı anlayışının gelişmesinde örnek olmayı amaçlar.

Estetik: Doğankent Eğitim ve Konaklama Kurumları, toplum ve kendi çalışanları ve öğrencileri açısından spor, sanat, kültürel geleneklerimize değerlerimize ve bunlara bağlı estetik kazanımlara önem verir.Bütün kültürel ve estetik değerlerin toplumda ve sahip olduğu bütün kurumlarda yaygınlaşması ve örnek olması için çalışmalarını planlar.

Katılımcılık: Doğankent Eğitim ve Konaklama Kurumları, konaklayan misafirlerinin çalışanlarının bireysel özellik ve idealizmlerini koruyarak her kademede yönetim süreçlerine katılmalarını sağlar. Doğankent, çatısı altındaki tüm paydaşlarının görüş ve düşüncelerine değer vererek birlikte oldukları tüm zaman aralığında bu görüş ve düşünceleri doğrultunuda hareket eder.

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime geçebilirsiniz: 0(362) 432 25 25 – 0(532) 161 72 41
İletişim Sayfası İçin Tıklayın ; www.dogankentkizyurdu.com

Etiketler: , ,
Kategori Samsun Kız Yurdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Samsun Kız Öğrenci Yurdu

Samsun Kız Öğrenci Yurdu denilince akla gelen en konforlu ve rahat kız öğrenci yurdu Doğankent Kız Öğrenci Yurdu dur.

  • Samsun Doğankent Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir yurttur.
  • Doğankent Kız Öğrenci Yurdu Samsun’un en konforlu öğrenci yurdudur. Diğer yurtlarla aynı fiyata en lüx ve konforlu yurtta kalmak istiyorsanız bu yurda bekliyoruz.
  • Yurt yeni açılmıştır ve odaları beş yıldızlı otel konforundadır. Yurt içerisinde kütüphane, kafeterya, etüt salonu, bilgisayar odası, mescid, kuaför, hamam, sauna, fitness, toplantı salonu bulunmaktadır.
  • Odalarımız tüm teknolojik alt yapıya sahip ve konforlu bir yapıya sahiptir. Oda içerisinde fiber internet, buz dolabı, televizyon, kendine özel tuvalet banyo bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz: 0(362) 432 25 25 - 0(532) 161 72 41
Sizler İçin Araştırdık
Sizler için Samsundaki Kız Öğrenci Yurtlarını araştırdık. Yurtların konumuna, güveliğine, odaların genişliğine, konforuna, idari personeline ve temizlik çalışanlarına baktık. Tüm bu şartları en yüksek seviyede karşılayan Doğankent Kız Öğrenci Yurdu karşımıza çıktı. Samsundaki Kız Yurtları arasında istisnasız en konforlu ve lüx yurdu burası. Gönül rahatlığıyla konaklama yapabilirsiniz. Yurdun alt yapısı her türlü teknolojik yapıya uyumlu ve kullanılır halde, kendi içinde bir yaşam alanları mevcut. Kız öğrenciler için düşünülmüş ve bu şekilde tasarlanmış mimari bir yapısı var. Çoğu Samsundaki kız öğrenci yurtları konut olarak yapılan binaların daha sonra yurt pozisyonuna çevrilerek yapılmış olmasına rağmen Doğankent Kız Öğrenci Yurdu baştan projesi itibariyle öğrenci yurdu olarak inşa edilen 9 katlı büyük bir bina.