Samsun Kız Yurdu

Samsun Kız Yurdu içerisinde kafeterya, kuaför, hamam, sauna, fitness, toplantı salonu, etüt salonu, bilgisayar salonu ve kütüphane bulunmaktadır ve bu sosyal alanlar tamamen ücretsizdir. Samsun’un istisnasız en konforlu kız öğrenci yurdu Doğankent kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

Samsun’da kendine özel yaşam alanları olan tek kız öğrenci yurdudur. Doğankent Kız Öğrenci Yurdu yurt olarak inşa edilen 250 kişi kapasiteli büyük bir öğrenci yurdudur. Çoğu kız yurtları gibi apartman olarak sonradan kız yurduna çevrilen kız yurdu değildir.

Yurt içerisini gezmeden, ayrıntıları öğrenmeden başka yurtlara kayıt yaptırmayın. Daha fazla ayrıntı için aşağıda belirtilen telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. Yurt kapasitesi dolmadan yada istediğiniz odalar dolmadan önceden yerinizi ayırtmanızda fayda var.

  • Samsun’un istisnasız en konforlu kız öğrenci yurdu Doğankent Kız Öğrenci Yurdudur. Bu özellikleri yurt içerisini görünce daha net göreceksiniz.
  • Yurdun tüm ulaşım araçları bulunmaktadır. Yurt önünden tramvay, arkasından minibüs ve belediye otobüsleri geçmektedir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi‘ne ortalama uzaklık sadece 7-8 dk mesafededir.
  • Yurt Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ve izinli kız öğrenci yurdudur.
  • Konum özelliklerine iletişim sayfasından bakabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime geçebilirsiniz: 0(362) 432 25 25  –  0(532) 161 72 41
İletişim Sayfası İçin Tıklayın ; www.dogankentkizyurdu.com

Etiketler: , , , , , ,
Kategori Samsun Kız Yurdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Samsun Kız Öğrenci Yurdu

Samsun Kız Öğrenci Yurdu denilince akla gelen en konforlu ve rahat kız öğrenci yurdu Doğankent Kız Öğrenci Yurdu dur.

  • Samsun Doğankent Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir yurttur.
  • Doğankent Kız Öğrenci Yurdu Samsun’un en konforlu öğrenci yurdudur. Diğer yurtlarla aynı fiyata en lüx ve konforlu yurtta kalmak istiyorsanız bu yurda bekliyoruz.
  • Yurt yeni açılmıştır ve odaları beş yıldızlı otel konforundadır. Yurt içerisinde kütüphane, kafeterya, etüt salonu, bilgisayar odası, mescid, kuaför, hamam, sauna, fitness, toplantı salonu bulunmaktadır.
  • Odalarımız tüm teknolojik alt yapıya sahip ve konforlu bir yapıya sahiptir. Oda içerisinde fiber internet, buz dolabı, televizyon, kendine özel tuvalet banyo bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz: 0(362) 432 25 25 - 0(532) 161 72 41
Sizler İçin Araştırdık
Sizler için Samsundaki Kız Öğrenci Yurtlarını araştırdık. Yurtların konumuna, güveliğine, odaların genişliğine, konforuna, idari personeline ve temizlik çalışanlarına baktık. Tüm bu şartları en yüksek seviyede karşılayan Doğankent Kız Öğrenci Yurdu karşımıza çıktı. Samsundaki Kız Yurtları arasında istisnasız en konforlu ve lüx yurdu burası. Gönül rahatlığıyla konaklama yapabilirsiniz. Yurdun alt yapısı her türlü teknolojik yapıya uyumlu ve kullanılır halde, kendi içinde bir yaşam alanları mevcut. Kız öğrenciler için düşünülmüş ve bu şekilde tasarlanmış mimari bir yapısı var. Çoğu Samsundaki kız öğrenci yurtları konut olarak yapılan binaların daha sonra yurt pozisyonuna çevrilerek yapılmış olmasına rağmen Doğankent Kız Öğrenci Yurdu baştan projesi itibariyle öğrenci yurdu olarak inşa edilen 9 katlı büyük bir bina.